Yandex Metrika

Mājas lapa-vizītkarte – tā ir lieta, ar ko nav bail sākt

Mājas lapa-vizītkarte – tā ir lieta, ar ko nav bail sākt

Ja Jūs nezināt ar ko sākt, tad mēs Jums palīdzēsim. Sākt vajadzētu ar pašu vienkāršāko mājas lapas variantu – tā ir tā saucamā mājas lapa-vizītkarte.

Kāpēc mēs uzskatām mājas lapu-vizītkarti par veiksmīgu atskaites punktu?

Pirmkārt, šāda mājas lapa savas struktūras ziņā ir daudz vienkāršāka un Jūs ātri iemācīsieties to lietot. Mājas lapu-vizītkarti parasti veido 3-5 lapas. Parasti tās nesatur apjomīgus katalogus un sarežģītus moduļus, kas absolūti nenozīmē, ka informācija, kas izvietota šajā mājas lapā, būs nepietiekama vai tās lietotājiem būs liegtas kādas ērtības. Bieži vien notiek tieši otrādi: vienkārši – tātad, ērti.

Savukārt Jums būs daudz mazāk rūpju saistībā ar Jūsu mājas lapas apkalpošanu. Runājot par kontentu, tad tas pilnībā atkarīgs no Jums, un Jūs droši varat izvietot savā mājas lapā visu nepieciešamo informāciju par Jūsu uzņēmumu, tā darbību, cenām, tarifiem, kontaktiem utt. Otrkārt, mājas lapas-vizītkartes izveide neprasa lielus naudas ieguldījumus.

Un treškārt, pēc Jūsu izvēlēs uzņēmuma speciālisti vienmēr varēs pārveidot Jūsu mājas lapu-vizītkarti par oficiālu mājas lapu, palielinot lapu skaitu līdz 10 vai 15 (Plašāka informācija par interneta resursu veidiem pieejama mūsu mājas lapā).