Yandex Metrika

Mājas lapu uzturēšana

Mājas lapas izstrāde ir tikai puse no darba. Katrai vietnei ir nepieciešams tehniskais atbalsts un uzturēšana. Galu galā tas ir vienīgais veids, kā varat būt pārliecināti, ka viss darbojas pareizi. Ja rodas pat mazākās kļūdas, jūs riskējat neiekļūt meklētājprogrammu topā, zaudēt uzņēmuma tēlu un rezultātā potenciālo klientu uzticību.

Turklāt vietne ir dzīvs organisms, kas pastāvīgi prasa uzlabojumus un atjauninājumus. Vai dizains ir mainījies? Vai piedāvāto pakalpojumu/produktu klāsts ir mainījies? Vai jāmaina vietnes struktūra? Tas viss ir normāli jebkuras vietnes funkcionēšanas posmi ilgtermiņā. Katru reizi varat izmantot programmētāja, web dizainera, administratora palīdzību vai arī varat sazināties ar mums. Mēs garantējam, ka otrais variants jums būs izdevīgāks!

Kas ir iekļauts mājas lapas tehniskajā atbalstā?

Mēs atrisinām vairākus tehniskā atbalsta un apkalpošanas uzdevumus, kas rodas jebkura interneta resursa funkcionēšanas laikā:

Datu rezerves kopēšana

– mēs veidojam jūsu vietnes rezerves kopijas, lai failu uzlaušanas vai sabojāšanas gadījumā tos varētu ātri un viegli atjaunot.

Monitorings

– mēs ātri atrisinām visas problēmas un pārliecināmies, ka vietne darbojas pareizi

Kontenta atbalsts

– pievienojam/rediģējam vietnes kontentu pēc jūsu vēlmes

Jaunu funkciju pievienošana

– funkcionalitātes atjaunināšana ir jebkuras vietnes funkcionēšanas neatņemama sastāvdaļa. Mēs pievienojam atsevišķas funkcijas, atjauninām CMS, risinām visus jautājumus, kas saistīti ar mobilās versijas pielāgošanu utt.

Izmaiņas struktūrā

– mēs veiksim strukturālas izmaiņas programmā, pievienosim jaunas sadaļas un lapas.

Izmaiņas dizainā

– lai vietne vienmēr būtu atbilstoša un pievilcīga, ir jāveic pilnīgs vai daļējs redizains.

Jūsu mājas lapas nevainojama darbība ir viens no jūsu biznesa panākumu komponentiem. Un tā, savukārt, ir atkarīga no interneta resursa tehniskā atbalsta un uzturēšanas. Lai novērtētu darba apjomu un piedāvātu jums izdevīgāko sadarbības variantu, mēs veiksim jūsu mājas lapas bezmaksas auditu. Uzticiet savas vietnes nevainojamu darbību mums!

Darbu izmaksas

Tehniskā atbalsta izmaksas katram klientam tiek noteiktas individuāli pēc audita veikšanas. Paredzamais cenu diapazons no 50 eiro mēnesī.

Minimālais līguma par tehnisko atbalstu un mājas lapas uzturēšanu termiņš ir 6 mēneši.

Mājas lapas tehniskais atbalsts ir ļoti populārs un plaši pieprasīts pakalpojums mūsu klientu vidū. Plašā pieredze ļauj mums ātri un efektīvi risināt dažādas sarežģītības problēmas. Vai vēlaties uzticēt mums savas vietnes tehnisko atbalstu? Aizpildiet pieprasījumu!