Yandex Metrika

Opencart

OpenCart - tas CMS (satura vadības sistēma), lai izveidotu interneta veikalus

CMS OpenCart izplatās bez maksas GNU GPL. Tika veidota Honkongā, ir balstīta uz PHP + MySQL, autors Daniel Kerr (Daniels Kerrs), piemērota profesionāla vai pašu interneta veikala izveidošanā.

Ļoti populāra, jo tai ir viegli atrast dokumentāciju (lietotāja un attīstītājs), tulkots daudzās valodās. Sistēmas izstrādei un atjaunināsanai ir iesaistīta plašām entuziastu un atbalstītāju. OpenCart ir priekšrocība ir daudz moduļu, kuri izstrādāti saskaņā ar to, paplašinājumi un gatavo izveidojumu.

No funkcionāla tā “motoram” ir lielākā daļa no nepieciešamām funkcijam, lai izveidotu modernu interneta veikalu. Jūsu rīcībā ir banneris ar īpašiem piedāvājumiem, ērta navigācija un daudz kas cits. Mūsdienīga vitrīnu dekorācija, kā arī katalogam un preču kārtiņām. Lai vadīt veikalu programmēšanas iemaņas nav nepieciešamas. Iebūvēto šablonu nav, un bāzes versijā ir tikai viens dizaina risinājums. OpenCart pirmkods ir atvērts, lai jūs varētu atļauties uzlikt jaunu veidni vai mainīt funkcionalitāti.

Ar OpenCart interneta veikalu jūs varat “atvērt” un izveidot burtiski vienā dienā, un aizpildīt ar precēm 1-2 dienu laikā. Viss darbs ar jūsu interneta veikalu tiks nodrošināts no administratīvā paneļa OpenCart, preču aprakstus un rakstus, jūs varat rakstīt ērtā teksta redaktorā, līdzīgi savā vienkāršībā kā strādāt ar teksta redaktoru WORD. Tādēļ, lai veiksmīgi aizpildīt savu veikalu ar materiāliem, jums nav nepieciešams zināt HTML tehnoloģijas un CSS.

OpenCart ir sagatavots priekš- SEO optimizācijas meklētājiem. Atbalsta Meta tegu aizpildīšanu, kas nepieciešami, lai veicinātu meklētājprogrammas. Neierobežots skaits produktu kategoriju un ražotāju var organizēt un katalidzēt jūsu produktu atbilstoši jūsu vajadzībām. OpenCart ir ļoti šaurispecializējusies, viņam nav nekā lieka, un visu kas trūkst jūs sanemāt moduļu un pagarinājumu veidā, kas ir iemesls, kāpēc tas ir ideāli piemērots interneta veikalu izvertēšanai, atšķirībā no Joomla! Piemēram, ja jums ir nepieciešams uzcelt diezgan cienījama izmēra “rūpnīcu”, lai pārdotu vienu sērkociņu.

Cenas

OpenCart konsultācijas – bez maksas.
“Remontdarbi” (kaut ko mainīt, pārtaisīt, pievienot) – 20 eiro stundā
Veikala izveidošana uz OpenCart pamata – no 500 eiro ar bezmaksas šablonu + bezmaksas moduļu pakete ar pielāgošanu
Individuālas OpenCart tēmas izveidošana, modernizācija, mājas lapas
redizains, papildmoduļu izstrāde – cena pēc vienošanās
Šablona uzstādīšana serverā, datubāzes pieslēgums – 50 eiro