Yandex Metrika

Mājas lapu modernizācija

Kāpēc man ir nepieciešama mājas lapas modernizācija?

Bez šaubām, galvenais faktors, kas izraisa mājas lapas modernizācijas nepieciešamību, ir sīvas konkurences klātbūtne interneta vidē. Mūsdienās labi funkcionējoša, ātri ielādējama, moderna vietne ir galvenais apmeklētāju uzticības rādītājs. Turklāt, jūsu vietnei ir jābūt optimizētai mobilajām ierīcēm, kā arī tai obligāti jāsatur nepieciešamā funkcionalitāte, pie kuras citu vietņu apmeklētāji jau ir pieraduši.

Pretējā gadījumā jūs zaudējat potenciālos klientus, kas ir jebkura biznesa visnegatīvākais iznākums!

Zemāk ir norādīts čeklists, ar kura palīdzību jūs varat pats noteikt, kad jūsu vietnei ir nepieciešama modernizācija:

Mana vietne nav pielāgota/tiek nepareizi pielāgota mobilajai versijai

Nekorekti strādājoša mobilā versija var radīt problēmas ar vietnes veicināšanu meklētājprogrammās! Mūsdienās vidēji apmēram 53% lietotāju ievada meklēšanas pieprasījumus no mobilajām ierīcēm (pēdējā gadā šis skaits ir palielinājies par 8,6%!). Ja meklētājprogramma redz, ka jūsu vietnei ir nekorekta mobilā versija, tā vienkārši izdarīs visu iespējamo, lai jūsu vietne netiktu rādīta.

Manai vietnei ir novecojusi CMS (satura pārvaldības sistēmas) versija

Daudzu funkciju trūkums un slikti strādājošas vecās versijas funkcijas var nopietni apgrūtināt apmeklētāju uzticības rašanos. Vietnes pārnešana uz jauno CMS palīdzēs uzlabot lietotāja interfeisu, tīmekļa lietojumprogrammu, analītikas funkcionālu, un daudz ko citu.

Manas vietnes dizains ir novecojis

Vietnes katru gadu kļūst funkcionālākas un apmeklētājiem draudzīgākas. Ja vietnes dizains ir novecojis, tas diemžēl negatīvi ietekmē jūsu uzņēmuma tēlu.

Manā biznesā ir notikušas izmaiņas (piedāvāto produktu/pakalpojumu klāsta paplašināšana, korporatīvā stila, tirdzniecības politikas maiņa, jaunas ražošanas līnijas atvēršana)

Jūs sākāt klientiem piedāvāt kaut ko jaunu, bet esošās vietnes struktūra un funkcionalitāte neļauj paplašināt piedāvājumu? Tas viss noved pie potenciālo klientu zaudēšanas. Neļaujiet tam notikt! Jūsu vietnei ir nepieciešama modernizācija!

Meklētājprogramma neatrod manu vietni

Pat ideālas vietnes laiku pa laikam ir jāuzlabo. Mūsdienu realitātē jebkuras vietnes modernizācijas nepieciešamība ir tieši saistīta ar jaunu meklētājprogrammu algoritmu ieviešanu. Šis process notiek nepārtraukti, jo jebkuras meklētājprogrammas uzdevums ir atrast vispiemērotākos interneta resursus, kas atbilst lietotāju meklēšanas pieprasījumiem. Uzziniet vairāk par vietnes optimizēšanu meklētājprogrammām mūsu lapā Web lapu virzīšana.

Ko mēs piedāvājam?

Mēs piedāvājam jūsu vietnes pamata modernizāciju, kas ietver:

  1. Vietnes pārnešanu uz jaunu CMS/jaunu CMS versiju
  2. Vietnes redizainu
  3. Vietnes mobilās versijas pielāgošanu
  4. Pamata SEO optimizāciju
  5. Konsaltinga pakalpojumus (paskaidrosim, kā strādāt ar administratīvo paneli – 2-3 stundas)

Vai jūsu vietnei ir nepieciešama modernizācija?