Yandex Metrika

WordPress

Viens no popularākajām satura vadības sistēmām ir WordPress, uz kura pamata var izveidot gandrīz jebkuru resursu: personīgo blogu, rakstu katalogu, interneta veikalu, fotobanku, mājas lapu ar foršiem video, resursu melomaniem, uzņēmuma mājas lapu uc. Izmantojot WordPress, ikviens var izveidot mājas lapu ar maksas kontentu( piemēram, spēles mobilajiem telefoniem ). Tas ir iespējams, pateicoties plašu bezmaksas un maksas tēmu un plaginu.

WordPress ir pilnīgi bez maksas, ir ļoti viegli uzstādāms un lietojams.

WordPress milzīga popularitāte ir saistīta arī ar vienkāršu teksta redaktoru, kuru var tik pat viegli izpētīt, kā iemācīties drukāt programmā Microsoft Word.

WordPress jau iekļauta SEO – meklēšanas portālu optimizācija, kā arī atbalsts sadarbībai ar sociālajiem tīkliem un RSS –ziņu lentēm. Efektīva sadarbība ar lietotājiem tiek īstenota kā kompetentā komentāru sistēma. Protams, ja ir vēlēšanās, var pieslēgties sociālo tīklu komentāru sistēmai. Tā jūs tikai palielināsiet sava resursa socializāciju.

WordPress lietotāju iesācējam ir nepieciešams daudz ko iemācīties. Piemēram, jums ir jāzina, kā izvēlēties pareizo hostingu jūsu mājas lapai, kā viegli uzstādīt uz hostingu WordPress. Pēc programmas instalēšanas, jums ir nepieciešams izveidot to priekš sevis, izmantojot vidžetus, tēmas un plaginus. Mēs varam jums palīdzēt. Izstrādāt vai pielāgot izvēlēto dizainu, pieslēgt un konfigurēt nepieciešamos plaginus, palīdzēt veikt pirmos soļus admina panelī, vai parūpēties par uzturēšanu. Mūsu mājas lapā sadaļā “WordPress mājas lapas» Jūs varat redzēt mājas lapu piemērus, kuras darbojas uz WordPress.

Cenas

Konsultācijas par WordPress – bez maksas.
Remontdarbi (kaut ko izlabot, samainīt, pievienot) – 20 €/stundā
Mājas lapas/bloga izveidošana uz WordPress – no 450 € par bezmaksas šablonu + spraudņu pakete ar pielāgošanu
Jūsu mājas lapas uz WP uzturēšana (sistēmas un spraudņu atjaunināšana, pastāvīga darbības pārbaude, administratīvie darbi) – abonenta maksa no 50 €/mēnesī

Individuālā izkārtojuma (tēmas) izveidošana uz WordPress, modernizācija, mājas lapas redizains, papildu moduļu izstrāde – cena pēc vienošanās
Šablona uzstādīšana uz servera – 50 €

Saitu kategorijas:

Vizītkartes mājaslapa – īsa informācija par kompāniju

Reprezentatīvā mājas lapa – informācija par kompāniju ar paplašinātu funkcionālitāti klientiem

Korporatīvā mājaslapa – pilna informācija par kompāniju ar paplašinātu funkcionālitāti līdzstrādniekiem

Katalogs – mājas lapa ar kompānijas produkcijas un/vai pakalpojumu sarakstu

Promo mājas lapa – mājas lapa par noteiktu zīmolu