Yandex Metrika

Web lapu virzīšana

SEO (Search Engine Optimization) optimizācija – vietnes optimizācija tās tālākai virzīšanai meklētājsistēmu reitingā.

Jo augstāka ir jūsu vietnes pozīcija meklētājprogrammā, jo lielāka ir iespēja, ka klients apmeklēs jūsu vietni, tā kā aptuveni 100% cilvēku apmeklē trīs pirmās mājas lapas, kas tiek parādītas sarakstā, kamēr tikai 20-50% lietotāju apskata rezultātus līdz desmitajai saitei. Otro saraksta lapu apmeklē tikai 10-20% lietotāju.
Tāpēc ir saprotams, ka resursa īpašnieks gribēs, lai viņa vietne atrastos pirmajos desmitos meklēšanas rezultātos. Šim nolūkam ir nepieciešama SEO optimizācija.

SEO-optimizāciju var iedalīt trijās daļās:

Pirmā daļa – darbi, kas ir saistīti ar vietni. Tie ietver iespējamo kļūdu labošanu, satura, kā arī HTML koda, pievienošanu un rediģēšanu, lapu linku izmaiņa, un tā tālāk. Tā saucamā iekšējā optimizācija.

SEO-optimizācijas otrā daļa – vietnes virzīšana. Šajā posmā ir nepieciešams pacelt resursu uz pirmo pozīciju, veicot ārpus vietnes darbības (citās vietnēs, rakstu katalogos, forumos, grāmatzīmēs un citās platformās), kuru uzdevums ir veidot nepieciešamās atskaites masu un nodrošināt vietnes virzīšanu pēc mērķa pieprasījumiem, kā arī palielināt vietnes autoritāti.

Trešā daļa ir vēltīta sasniegtu pozīciju uzturēšanai un rezultātu uzlabošanai. Rezultātu un konkurentu rādītāju uzraudzība, atslēgvārdu, atsauces tekstus, vietnes kontenta izmaiņa – tas viss ir jādara, lai saglabātu aizņemtās pozīcijas.

Mēs piedāvājam
– Pamata SEO-optimizāciju, vietnes sagatavošanu indeksēšanai
– SEO vietnes atbalstu, uzraudzību un virzīšanu.