Yandex Metrika

Projekti

Mēs esam jaunu speciālistu komanda SMM mārketinga jomā, kura aktīvi uzrauga visas jaunās tendences un interesējas par jūsu biznesa veiksmīgu attīstību sociālo mediju telpās. Mūsu galvenais uzdevums ir palielināt jūsu zīmola atpazīstamību, izveidot unikālu un efektīvu saziņas veidu ar jūsu mērķauditoriju.

Jūsu vietnes nepārtraukta darbība ir viens no svarīgākajiem Jūsu uzņēmuma panākumu komponentiem.
Tikai iedomājieties cik daudz potenciālo klientu Jūs varat pazaudēt, ja ar jūsu vietni ir radušās problēmas un ko darīt, ja starp jūsu darbiniekiem nav speciālistu, kuri spēj šīs problēmas risināt?

www.datoruremontsriga.lv – tas ir ērts instruments informācijas meklēšanai par datoru servisiem Rīgas pilsētā. Jūs varat sameklēt objektus kartē, vai iznest tos ekrānā saraksta veidā, atzīmējot pilsētas rajonu, kurš Jūs interesē.
www.datoruremontsriga.lv – tas ir ērts instruments informācijas meklēšanai par datoru servisiem Rīgas pilsētā. Jūs varat sameklēt objektus kartē, vai iznest tos ekrānā saraksta veidā, atzīmējot pilsētas rajonu, kurš Jūs interesē.
Portālā ir realizēta meklēšana pēc kategorijām, kuras Jums palīdzēs atrast tieši to, ko Jūs meklējat: Visi servisi, Portatīvo datoru remonts, Stacionāro datoru remonts, Monitoru remonts un c.

www.aptiekasriga.lv vai www.apt.lv – ērts instruments Jūsu šābrīža atrašanās vietai tuvākās aptiekas meklēšanai.
Lapā ir informācija par visām Rīgas pilsētas aptiekām – adrese, darba laiki, kontaktinformācija.
Lai atrastu tuvākās aptiekas, nepieciešams vien ievadīt savu šābrīža atrašanās vietu un nospiest pogu “Meklēt”. Tad parādās izvēles opcija “Izveidot ceļu līdz tuvākajai aptiekai” un Jūs varēsiet apskatīt maršrutu līdz tuvākajai aptiekai, kā arī uzzināt laiku, kas šā maršruta veikšanai nepieciešams kājāmgājējam un/vai autobraucējam.
Mājaslapā ir arī 5 pamatkategorijas, kuras Jums palīdzēs atrast tieši to, ko meklējat: Visas aptiekas, Diennakts aptiekas, Homeopātiskās aptiekas un Zāļu izgatavošana.
Veselību!

Mūsu mērķis ir panākt, lai instruments, ko mēs Jums piedāvājam, būtu ērts, saprotams un informatīvs. Tādēļ mūsu stratēģijā nav vietas agresīvai reklāmai un mēs garantējam mājas lapas lietotājiem, ka tiks saglabātas anonīmas viņu elektroniskās adreses un tās netiks izmantotas reklāmas nosūtīšanai.
Projekts baraholka.lv ir realizēta kā bezmaksas sludinājumu mājas lapa privātpersonām. Mēs piedāvājam Jums instrumentu sludinājumu izvietošanai par to vai citu lietu pārdošanu/pirkšanu tieši jūsu reģionā. Ceram, ka izmantojot mūsu mājas lapu, Jums būs iespējas noslēgt sev izdevīgus darījumus, tikt vaļā no nevajadzīgām lietām, atrast interešu partnerus. Mēs piedāvājam Jums brīvu piekļuvi informācijai mājas lapā, kam nav nepieciešama īpaša reģistrācija un samaksa.
Mēs vienmēr strādāsim, lai pilnveidotu mūsu projektu. Sūtiet mums savas vēlmes un priekšlikumus. Vēlam Jums veiksmi!