Yandex Metrika

Kas ir WordPress?

Kas ir WordPress?

Worpress ir viena no vispopulārākajām satura vadības sistēmam. Uz tās pamata var izveidot praktiski jebkuru resursu – personīgo blogu, rakstu vai foto katalogu, interneta veikalu, jautru videoklipu mājas lapu, resursu mūzikas cienītājiem, uzņēmuma mājas lapu utt. Izmantojot WordPress, katrs var izveidot mājas lapu ar maksas kontentu (piemēram, ar mobilā telefona spēlēm). Tas ir iespējams pateicoties plašai bezmaksas un maksas tēmu un plaginu izvēlēi.

WordPress tiek piedāvāts bez maksas, ļoti parasts kā uzstādījumā, tā arī izmantošanā.

Worpress milzīgā populāritāte ir arī saistīta ar vienkaršu teksta redaktoru, izpētīt kuru nav grūtāk kā iemācīties drukāt Microsoft Word programmā.

WordPress jau ir iekļauts SEO atbalsts – meklētājprogrammu optimizācija, kā arī sociālo tīklu un RSS ziņu plūsmu mijiedarbību atbalsts. Efektīva sadarbība ar lietotājiem tiek īstenota kompetentu komentāru sistēmas veidā. Protams, ja vēlaties, Jūs varat pieslēgt sociālo tīklu komentāru sistēmu. Tas tikai palielinās Jūsu resursa „socializācijas” līmeni.

WordPress iesācējam būs daudz ko jāiemācās. Piemēram, ir jāzina kā pareizi izvēlēties hostingu savai nākotnes mājas lapai, kā viegli uzstādīt hostingā WordPress. Pēs programmas uzstādīšanas Jums ir nepieciešams to pārveidot „sev pašam”, izmantojot vidžetus, plaginus un tēmas. Mēs varam Jums palīdzēt. Izstrādāt dizainu vai pielāgot jau Jūs izvēlēto, pievienot un konfigurēt nepieciešamus vidžetus, lai palīdzētu Jums veikt pirmos soļus administratīvajā paneļa attīstībā vai rupēties par atbalstu. Mūsu mājas lapā „Wordpress mājas lapas” nodaļā Jūs varat apskatīties mājas lapu, kuras strādā WordPress, piemērus.