Yandex Metrika

Kāpēc nepieciešama mājas lapas uzturēšana?

Kāpēc nepieciešama mājas lapas uzturēšana?

Steidzamies izkliedēt mītu par to, ka „uzturēt” mājas lapu nepieciešams tikai pašā sākumā. Tā nav taisnība. Jā, iespējams, ar laiku Jūs paši iemācīsieties veikt virkni operācijas, kas nepieciešamas darbam ar mājas lapu, taču Jūsu interneta projekta funkcionēšanai jāseko līdzi nepārtraukti, proti:

– uzreiz pēc tās izveides.

Starp citu, šajā laika posmā mājas lapas īpašniekam, visbiežāk, parādās vajadzība kaut ko pielabot vai pārveidot.

– mājas lapas virzīšanas laikā.

Bez šaubām, Jūsu mājas lapas atjaunošana ievērojami veicinās virzību. Biežās „rūpes” saistībā ar tās uzlabošanu un pilnveidošanu novērtēs ne tikai lietotāji, bet ar meklētājsistēmas.

– pēc mājas lapas virzīšanas beigām.

Nevajadzētu domāt, ka tad, ja Jūs esat sasnieguši augstas pozīcijas meklētājsistēmās, tad var vairs nestrādāt ar mājas lapu. Pirmkārt, jāņem vērā tas apstāklis, ka internets – tā ir aktīva, kustīga vide. Internets ir ļoti mainīgs, tajā katru sekundi mainās projektu daudzums, parādās jaunas mājas lapas, kuras arī meklē iespēju iekļūt meklētājsistēmu augšgalā. Turklāt periodiski mainās meklētājsistēmu algoritmi. Bez tam, kā Jūs jau noprotat, ne jau viss šajā pasaulē domāts robotiem. Mājas lapas uzturēšanas darbi, vispirmām kārtām, iepriecinās Jūsu apmeklētājus.

– vienmēr.

Acīmredzams, ka ar mājas lapu jāstrādā tik ilgi, kamēr Jūs vēlaties, lai tā pildītu savus galvenos uzdevumus: būt pieejamam apmeklētājiem, nogādāt viņiem nepieciešamo, aktuālo informāciju un palīdzēt Jums iegūt jaunus klientus un gūt peļņu.