Yandex Metrika

WordPress priekšrocības

WordPress priekšrocības

Šodien cms WordPress ir vispopulārākā satura pārvaldības sistēma. Saskaņā ar datiem, kas apkopoti BuiltWith W3Techs vietnē un tiek atjaunināti katru dienu, 63,6% no visām analizētajām satura pārvaldības sistēmām (uz 2020. gada 30. janvāri) aizņem WordPress (starp citu, resurss analizē 10 miljonus vietņu). Mēs piedāvājam jums top 5 visbiežāk izmantotās cms pēc BuiltWith W3Techs datiem un to procentuālo daudzumu:

  1. WordPress – 63,6%
  2. Shopify – 4,5%
  3. Joomla – 3,9%
  4. Drupal – 2,6%
  5. Squarespace – 2,4%

Sarakstu var turpināt ļoti ilgi, ņemot vērā, ka vietnē tiek analizēti gandrīz 700 dažādi cms, bet nākamo cms vērtības tiek apkopotas pēc principa no lielākā līdz mazākam. Līdz ar to rodas loģisks jautājums – kāpēc WordPress ir TIK POPULĀRS un kādas tam ir priekšrocības salīdzinājumā ar citām cms?

Tūkstoši profesionālu veidņu un spraudņu

Neapšaubāma WordPress priekšrocība ir tūkstoši profesionālu veidņu (un spraudņu), kuras var iegādāties un viegli uzstādīt jūsu vietnē. Turklāt šo veidņu izmaksas nav pārmērīgas (dažas var iegādāties par apmēram 15$).

Piemērots jebkura veida biznesam

Jums ir interneta veikals? To var realizēt uz WordPress. Jūs esat uzņēmums, kas sniedz dažāda veida pakalpojumus? Atkal Worpress lieliski jums derēs. Jūs esat pašnodarbināta persona, kas virza savus pakalpojumus? Tīmekļa vietnes izstrāde uz WordPress platformas būs risinājums arī šajā gadījumā.

SEO optimizācija

WordPress piedāvā daudzus ērtus rīkus, lai optimizētu jūsu nākotnes vietni meklētājprogrammām. Turklāt, lai pārraudzītu un labotu atslēgvārdus, rakstītu meta tagus, title un description, jums nebūs nepieciešama programmētāja palīdzība. To visu varat izdarīt pats administratīvajā panelī.

Atvērtais kods

WordPress ir arī neticami ērta satura pārvaldības sistēma, jo tai ir atvērtais kods. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka, ja rodas kādas idejas par jūsu vietnes dizainu, tās var viegli īstenot, mainot noteiktus punktus.

Vienkāršs admin paneļa interfeiss

Sākotnēji WordPress tika izgudrots galvenokārt emuāriem, lai autori varētu regulāri atjaunināt informāciju paši. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc admin paneļa interfeiss ir tik vienkāršs un ērti lietojams. Turklāt lietošanas pamācība ir pieejama atvērtā piekļuvē.

Vai jums joprojām ir šaubas? Rakstiet mums, mēs viņus izkliedēsim! Nosūtiet mums pieprasījumu un mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem.